Ești o persoană energică, deschisă, organizata și orientata spre rezultate? Vrei o experiența noua de învățare si dezvoltare? Acum ai oportunitatea de a ne arata cine ești!

Scout Society vine cu o provocare noua!

Ne mărim echipa de voluntari și vrem sa ne cunoaștem. Cautam trei persoane pasionate, deschise la provocari, iar dacă ești omul potrivit la locul potrivit, vei face parte din echipa noastră, in poziția de Marketing Assistant! Iti propunem 3 luni de experiente inedite, prietenii noi, dezvoltare continua prin ceea ce vei face zi de zi, dar și prin proiecte noi, oportunitatea de a călători, de a cunoaște parteneri locali și internaționali.

Daca in aceste 3 luni te remarci ca fiind omul pe care noi il cautam vei avea oportunitatea pentru un job stabil, cu multe surprize!

Nu e vorba de experienta, ci de atitudine!

Cateva idei despre ce ne-am dori de la tine !

Cerințe:

– limba engleză la nivel mediu

– Fire comunicativa, activa și cu initiativa

– Adaptare ușoară la mediul de lucru

– Capacitatea de a lucra cu deadline-uri

– Capacitatea de organizare și prioritizare a sarcinilor

– competente IT:Microsoft Office

Responsabilități:

-promovarea imaginii asociatiei prin diferite canale

-comunicarea constanta cu partenerii organizatiei, locali si internationali

-participarea la evenimente interne&externe (proiecte, conferinte etc.)

-actualizarea informatiilor pe retelele de socializare

Vrem sa aflam mai multe despre tine si vrem sa o auzim in cuvintele tale. Povesteste-ne despre tine raspunzand la intrebarile de aici pana pe data de 29 martie 2018!

Asteptam cu nerabdare sa te cunoastem!

Scout Society vine cu o noua provocare!